Prísada Motorbike MoS2 Shooter

20555
Kód produktu20555
Vplyvom redukcie trenia a opotrebenia znižuje spotrebu oleja a pohonných hmôt. Zvyšuje kľudnosť behu motora a obmedzuje nebezpečenstvo prevádzkových porúch. Viac informácií
7,33 EUR 6,06 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 24.4.

Vplyvom redukcie trenia a opotrebenia znižuje spotrebu oleja a pohonných hmôt. Zvyšuje kľudnosť behu motora a obmedzuje nebezpečenstvo prevádzkových porúch.

Vhodné pre všetky 2T motory so zmiešavacím aj oddeleným mazaním a taktiež pre všetky 4T motory aj s viaclamelovými mokrými spojkami. Tiež sa hodí na použitie v prevodovkách a pohonoch zadných kolies. Testované v motoroch s katalyzátormi.

20 ml
Motorbike MoS2 Shooter

Prísadu pridať pri každej výmene oleja, prípadne pri dvojtaktných motoroch pri plnení olejovej nádržky alebo pridať do palivovej nádrže. Pred aplikáciou dobre pretrepať!

Dávkovanie:
V 4T motoroch alebo v prevodovkách pridať: 20 ml (1 tuba) do 1 l motorového oleja.
V 2T motoroch mazaných zmesí pridať: 10 ml do 10 l palivovej zmesi benzínu s olejom, prípadne 20 ml (1 tuba) na 1 l mazacieho 2T oleja.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie