Prísada Motorbike 4T shooter

3824
Kód produktu3824
Optimalizuje výkonnosť motora. Odstraňuje usadeniny z palivového systému, z ventilov, zapaľovacích sviečok a taktiež zo spaľovacieho priestoru. Zabraňuje ich novému usadzovaniu. Vďaka tomu taktiež znižuje spotr...Viac informácií
4,69 EUR 3,87 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 30.7.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Optimalizuje výkonnosť motora. Odstraňuje usadeniny z palivového systému, z ventilov, zapaľovacích sviečok a taktiež zo spaľovacieho priestoru. Zabraňuje ich novému usadzovaniu. Vďaka tomu taktiež znižuje spotrebu pohonných hmôt. Chráni celý palivový systém pred koróziou. Zabraňuje zamŕzaniu karburátora. Prísada bola testovaná na motoroch s katalyzátormi výfukových plynov.

Prísada do pohonných hmôt pre všetky štvortaktné benzínové motory (karburátorové aj vstrekovacie). Obsah dózy 80 ml stačí až pre 5 až 10 l benzínu.
80 ml
Motorbike 4T Shooter

Prísadu pridať do palivovej nádrže. Optimálny účinok nastáva po pridaní pri každom tankovaní. Prísada je znášanlivá so všetkými druhmi benzínu.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie