Prísada do prevodového oleja

1040
Kód produktu1040
Prísada do prevodového oleja je špeciálne vyvinutá pre použitie v manuálnych prevodovkách a diferenciáloch. Znižuje opotrebenie a odbúrava teplotné špičky, čo má za následok ľahší chod, mäkšie radenie a ľahší z...Viac informácií
13,49 EUR 11,15 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Prísada do prevodového oleja je špeciálne vyvinutá pre použitie v manuálnych prevodovkách a diferenciáloch. Znižuje opotrebenie a odbúrava teplotné špičky, čo má za následok ľahší chod, mäkšie radenie a ľahší zábeh agregátu. Prevodovka ide ľahšie a menej sa zahrieva. Vplyvom vyhladenia styčných plôch zubov získajú prevody tichší a ľahší chod a zvýši sa ich účinnosť.

Prísada do olejových náplní v prevodovkách, rozvodovkách, diferenciáloch a mechanických radeniach motorových vozidiel. Nepoužívať do plno automatických prevodoviek a do spojok pracujúcich v oleji. Prísada je vhodná pre syntetické aj minerálne prevodové oleje. Dávkovanie: 2 hmotnostné % (20 g) do 1 litra prevodového oleja.
20 g
Getriebeoil Additiv

Prísada nie je vhodná na použitie u motocyklov so spojkou v olejovom kúpeli!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie