,

PRÍSADA DO PREVODOVÉHO OLEJA

1040
Kód produktu1040
Prísada do prevodového oleja je špeciálne vyvinutá pre použitie v manuálnych prevodovkách a diferenciáloch. Znižuje opotrebenie a odbúrava teplotné špičky, čo má za následok ľahší chod, mäkšie radenie a ľahší z...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 17.6.
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Prísada do prevodového oleja je špeciálne vyvinutá pre použitie v manuálnych prevodovkách a diferenciáloch. Znižuje opotrebenie a odbúrava teplotné špičky, čo má za následok ľahší chod, mäkšie radenie a ľahší zábeh agregátu. Prevodovka ide ľahšie a menej sa zahrieva. Vplyvom vyhladenia styčných plôch zubov získajú prevody tichší a ľahší chod a zvýši sa ich účinnosť.

Schválené normy
Přísada do olejových náplní v převodovkách, rozvodovkách, diferenciálech a mechanických řízeních motorových vozidel. Nepoužívat do plně automatických převodovek a do spojek pracujících v oleji. Přísada je vhodná pro syntetické i minerální převodové oleje. Dávkování: 2 hmotnostní % (20 g) do 1 litru převodového oleje.
Přísada do olejových náplní v převodovkách, rozvodovkách, diferenciálech a mechanických řízeních motorových vozidel. Nepoužívat do plně automatických převodovek a do spojek pracujících v oleji. Přísada je vhodná pro syntetické i minerální převodové oleje.
20 g
Getriebeoil Additiv
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie