Prísada do nafty Speed

5160
Kód produktu5160
Prísada je špeciálna kombinácia účinných látok s čistiacimi, disperznými a materiálovo-ochrannými vlastnosťami. Je prispôsobená súčasným motorom, pohonným hmotám a prevádzkovým podmienkam.Viac informácií
27,06 EUR 22,36 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 1.3.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prísada je špeciálna kombinácia účinných látok s čistiacimi, disperznými a materiálovo-ochrannými vlastnosťami. Je prispôsobená súčasným motorom, pohonným hmotám a prevádzkovým podmienkam.

Pridáva sa do paliva všetkých dieselových motorov v osobných a úžitkových automobiloch, traktoroch, autobusoch, stavebných strojoch a stacionárnych dieselagregátoch. Výborne sa hodí na konzerváciu motorov pri dlhšom odstavení v náročných poveternostných podmienkach.

1 l
Speed Diesel-Zusatz

Obsah dózy 1 l stačí na 400 l nafty. Odmerka (súčasť skrutkového uzáveru) s obsahom 25 ml zodpovedá množstvu pre 10 l nafty. Po naliatí prísady do nádrže prebehne jej zmiešanie s naftou samovoľne.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie