Prísada do nafty

2643
Kód produktu2643
Prísada do motorovej nafty je kombináciou vysoko účinných látok s čistiacimi, disperznými a materiálovo-ochrannými vlastnosťami, ktoré sú prispôsobené dnešným motorom, pohonným hmotám a prevádzkovým podmienkam.Viac informácií
10,78 EUR 8,91 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 26.7.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prísada do motorovej nafty je kombináciou vysoko účinných látok s čistiacimi, disperznými a materiálovo-ochrannými vlastnosťami, ktoré sú prispôsobené dnešným motorom, pohonným hmotám a prevádzkovým podmienkam.

Prísada do motorovej nafty pre všetky dieselové motory v osobných a úžitkových vozidlách, traktoroch, stavebných strojoch a stacionárnych motoroch. Výborne sa hodí na konzerváciu motorov pri dlhodobej odstávke z prevádzky v extrémnych podmienkach.

300 ml
Diesel Additive

Prísadu naliať do nádrže vozidla pred natankovaním nafty. 300 ml stačí až na 60 l motorovej nafty.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie