Prísada do benzínu Speed

5105
Kód produktu5105
Špeciálna kombinácia samomiešateľných bezpopolových účinných látok, formulovaných na základe najnovších poznatkov z vývoja prísad a pohonných hmôt. Prísada sa vyznačuje výbornými čistiacimi a materiálovo ochran...Viac informácií
17,16 EUR 14,18 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: utorok 28.5.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Špeciálna kombinácia samomiešateľných bezpopolových účinných látok, formulovaných na základe najnovších poznatkov z vývoja prísad a pohonných hmôt. Prísada sa vyznačuje výbornými čistiacimi a materiálovo ochrannými vlastnosťami.

Pridáva sa do pohonných hmôt u všetkých štvortaktných a dvojtaktných benzínových motorov. Sú to cestné vozidlá a taktiež priemyslové a lodné motory. Mimo tohto použitia je pri prevádzke možné prísadu použiť na konzerváciu palivového systému pri dlhodobých odstávkach motora z prevádzky.
1 l
Speed Benzin-Zusatz

Obsah dózy 1 l dostačuje na 400 l benzínu. Odmerka (súčasť skrutkového uzáveru dózy) s obsahom 25 ml zodpovedá množstvu pre 10 l benzínu. Po naliatí prísady do nádrže prebehne jej zmiešanie s benzínom samovoľne.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie