Prísada do benzínu pre zlepšenia zrýchlenia

3720
Kód produktu3720
Moderná bezpopolová prísada do paliva na zlepšenie spaľovania a na zrýchlenie vozidla pri čiastočnom zaťažení motora. Je kompatibilný so všetkými druhmi benzínov a benzínových prísad. Prísada zreteľne zlepšuje ...Viac informácií
8,49 EUR 7,02 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Moderná bezpopolová prísada do paliva na zlepšenie spaľovania a na zrýchlenie vozidla pri čiastočnom zaťažení motora. Je kompatibilný so všetkými druhmi benzínov a benzínových prísad. Prísada zreteľne zlepšuje zrýchlenie motorového vozidla.

Prísada do pohonných hmôt pre všetky štvor i dvojtaktné benzínové motory, špeciálne pre motory osobných vozidiel. Vhodná je aj pre motocyklové motory. Na zlepšenie zrýchlenia vozidla a zvýšenie pokojnosti chodu motora.

250 ml
Speed Tec Benzin

Jedna dóza s obsahom 250 ml stačí maximálne na 70 l pohonných hmôt. Obsah dózy primiešať do paliva v nádrži. K zmiešaniu s palivom dôjde samovoľne.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie