Prísada do benzínu hybridov

1001
Kód produktu1001
Špeciálne vyvinutá prísada do benzínu moderných hybridných motorov. Má výborný čistiaci účinok prispôsobený na túto motorovú technológiu. Odstraňuje usadeniny a chráni pred koróziou. Stabilizuje benzín a chráni...Viac informácií
10,45 EUR 8,64 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Špeciálne vyvinutá prísada do benzínu moderných hybridných motorov. Má výborný čistiaci účinok prispôsobený na túto motorovú technológiu. Odstraňuje usadeniny a chráni pred koróziou. Stabilizuje benzín a chráni ho pred starnutím a oxidáciou. Hybridné vozidlá sa vyznačujú nízkou spotrebou pohonných hmôt a čiastočnou prevádzkou v čisto elektrickom režime. To má za následok, že benzínový motor je často prevádzkovaný v studenom stave a taktiež sa často štartuje a vypína. Preto zostávajú pohonné hmoty v nádrži pomerne dlho.

Pre benzínové motory všetkých hybridných vozidiel. Pre priame pridanie do palivovej nádrže vozidla.

250 ml
Hybrid Additive

250 ml prísady je určených až pre 75 l benzínu (dávkovanie je 1:300).

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie