PRÍSADA DO BENZÍNU HYBRIDOV

1001
Kód produktu1001
Špeciálne vyvinutá prísada do benzínu moderných hybridných motorov s priamym vstrekovaním. Má výborný čistiaci účinok prispôsobený na túto motorovú technológiu. Odstraňuje usadeniny a chráni pred koróziou. Stab...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 6.12.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Špeciálne vyvinutá prísada do benzínu moderných hybridných motorov s priamym vstrekovaním. Má výborný čistiaci účinok prispôsobený na túto motorovú technológiu. Odstraňuje usadeniny a chráni pred koróziou. Stabilizuje benzín a chráni ho pred starnutím a oxidáciou.

Schválené normy
Pro benzinové motory všech hybridních vozidel. Pro přímé přidání do palivové nádrže vozidla. 250 ml přísady je určeno až pro 75 l benzinu. Dávkování 1:300.
Pre benzínové motory všetkých hybridných vozidiel. Pre priame pridanie do palivovej nádrže vozidla. 250 ml prísady je určených až pre 75 l benzínu. Dávkovanie 1:300.
250 ml
Hybrid Additive
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie