Prísada do benzínu e10

21421
Kód produktu21421
Moderná bezpopolová prísada do benzínu pre zlepšenie jeho spaľovania a rýchlejšiu akceleráciu vozidla pri čiastočnom zaťažení motora. Špeciálne navrhnuté pre odstránenie poklesu výkonu vplyvom použitia benzínu ...Viac informácií
9,63 EUR 7,96 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 17.4.
H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Moderná bezpopolová prísada do benzínu pre zlepšenie jeho spaľovania a rýchlejšiu akceleráciu vozidla pri čiastočnom zaťažení motora. Špeciálne navrhnuté pre odstránenie poklesu výkonu vplyvom použitia benzínu E10. Zlepšuje priebeh akcelerácie a zkľudňuje chod motora. Chráni pred zvýšeným obsahom vody v benzínu. Prísada je kompatibilná so všetkými kvalitami benzínu a aditív.

Prísada do paliva pre všetky štvortaktné a dvojtaktné benzínové motory, špeciálne pre motorové vozidlá. Je vhodná aj pro jednostopové vozidlá.
150 ml
E10 Additive

Obsah dózy 150 ml vystačí na 35 až 70 litrov paliva. Pridávať do palivovej nádrže, k zmiešaniu prísady s palivom dôjde samovoľne.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie