Prísada do ATF oleja

5135
Kód produktu5135
Vplyvom obsiahnutých komponentov prísada optimálne chráni gumové a plastové tesnenia v prevodovkách riadenia av automatických prevodovkách. Zabraňuje vzniku a prípadne odstraňuje netesnosti prevodovky spôsobené...Viac informácií
21,10 EUR 17,44 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Vplyvom obsiahnutých komponentov prísada optimálne chráni gumové a plastové tesnenia v prevodovkách riadenia av automatických prevodovkách. Zabraňuje vzniku a prípadne odstraňuje netesnosti prevodovky spôsobené stvrdnutými alebo skrehnutými tesneniami. Rovnako čistí olejové priechody a kanáliky v prevodovke a obnovuje funkčnosť oleja. Znižuje hlučnosť prevodoviek riadenia a zlepšuje radenie prevodov v automatických prevodovkách. Aplikáciou prísady sa môže predĺžiť životnosť automatickej prevodovky a znížiť náklady na jej opravy.

Na použitie vo všetkých prevodovkách riadenia av automatických prevodovkách, v ktorých sa používajú prevodové oleje klasifikáciou ATF II a ATF III.

250 ml
ATF Additive

Prísadu pridať do prevodového oleja otvorom pre mierku. Obsah tuby 250 ml stačí až na 8 litrov olejovej náplne.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie