Preplach motoru motocyklov

1657
Kód produktu1657
Čistiaca kvapalina, ktorá uvoľňuje problematické usadeniny z vnútra motora. Rozpúšťa usadeniny bahenného aj pevného typu. V oleji rozpustné aj nerozpustné zvyšky všetkých druhov usadenín sa rozptýlia v oleji a ...Viac informácií
7,51 EUR 6,20 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 26.7.
EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Čistiaca kvapalina, ktorá uvoľňuje problematické usadeniny z vnútra motora. Rozpúšťa usadeniny bahenného aj pevného typu. V oleji rozpustné aj nerozpustné zvyšky všetkých druhov usadenín sa rozptýlia v oleji a pri jeho výmene sa odstránia z olejového obehu. Motor očistený od usadenín a nečistôt a naplnený čerstvým olejom, ktorý tiež nie je znečistený týmito zvyškami, môže opäť podávať plný výkon.

Čistenie a vymývanie mazacích olejových okruhov štvortaktných benzínových motocyklových motorov. Počet použitia preplachu je závislá na stupni znečistenia olejového okruhu a na kvalite použitého oleja.
250 ml
Motorbike Engine Flush

Obsah dózy 250 ml stačí pre motory s olejovou náplňou až 4,5 litra motorového oleja. Preplach pridať sa do opotrebovaného oleja pred jeho výmenou v čase, keď je motor zahriaty na prevádzkovú teplotu. Motor potom nechať cca 10 minút bežať na voľnobeh. Pri manuálnych prevodovkách v tom čase niekoľkokrát stlačiť spojkovú páčku a na niekoľko sekúnd ju vždy podržať stlačenú. Následne vypustiť starý olej, vymeniť olejový filter a naplniť motor novým olejom.
Preplach je znášanlivý so všetkými bežne predávanými motorovými olejmi. Je vhodný pre motocykle so spojkou v olejovej náplni.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie