Preplach motora motocyklov shooter

3028
Kód produktu3028
Čistiaca kvapalina, ktorá uvoľňuje problematické usadeniny zo vnútra motora. Rozpúšťa usadeniny bahenného i pevného typu. V oleji rozpustné i nerozpustné zbytky všetkých druhov usadenín sa rozptýli v oleji a pr...Viac informácií
5,92 EUR 4,89 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 17.4.
EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Čistiaca kvapalina, ktorá uvoľňuje problematické usadeniny zo vnútra motora. Rozpúšťa usadeniny bahenného i pevného typu. V oleji rozpustné i nerozpustné zbytky všetkých druhov usadenín sa rozptýli v oleji a pri jeho výmene sa odstráni z olejového obehu. Motor očistený od usadenín a nečistôt a naplnený čerstvým olejom, ktorý tiež nie je znečistený týmito zvyškami, môže opäť podávať plný výkon.

Čistenie a vymývanie mazacích olejových okruhov štvortaktných benzínových motocyklových motorov. Frekvencia použitia preplachu je závislá na stupni znečistenia olejového okruhu a na kvalite použitého oleja.
80 ml
Motorbike Engine Flush Shooter

Obsah dózy 80 ml stačí pre motory s olejovou náplňou až 0,8 – 2 litre motorového oleja. Preplach pridať sa do opotrebovaného oleja pred jeho výmenou v čase, keď je motor zahriaty na prevádzkovú teplotu. Motor potom nechať cca 10 minút bežať na voľnobeh. Pri manuálnych prevodovkách v tom čase niekoľkokrát stlačiť spojkovú páčku a na niekoľko sekúnd ju vždy podržať stlačenú. Následne vypustiť starý olej, vymeniť olejový filter a naplniť motor novým olejom.
Preplach je znášanlivý so všetkými bežne predávanými motorovými olejmi. Je vhodný pre motocykle so spojkou v olejovej náplni.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie