Podchladzovací sprej

8916
Kód produktu8916
Univerzálne použiteľný prostriedok na účely opráv a na vyhľadávanie porúch vo všetkých odboroch. Uľahčuje montáž tesne lícovaných uložení konštrukčných súčiastok. Ďalej je vhodný na nájdenie porúch v elektricko...Viac informácií
7,12 EUR 5,88 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.
Nebezpečenstvo

Univerzálne použiteľný prostriedok na účely opráv a na vyhľadávanie porúch vo všetkých odboroch. Uľahčuje montáž tesne lícovaných uložení konštrukčných súčiastok. Ďalej je vhodný na nájdenie porúch v elektrickom okruhu spôsobené teplotným preťažením a tiež na otestovanie správnej funkcie teplotných sond. Rovnako je možné prostriedok použiť v zdravotníctve na prípravu vzoriek tkanív na mikroskopické analýzy.

Na montáž guličkových ložísk, hriadeľov a puzdier do lícovaných uložení. Rovnako na nájdenie porúch v elektrickom okruhu spôsobené teplotným preťažením a tiež na otestovanie správnej funkcie teplotných sond. Ďalej potom na ochladzovanie silne zahriatych súčiastok a v zdravotníctve na prípravu vzoriek tkanív na mikroskopickú analýzu.

400 ml
Kältespray

Pri kontakte prípravku s pokožkou je nebezpečenstvo vzniku omrzlín!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie