Olej pre klimatizácie pag 46 r-1234 YF

20735
Kód produktu20735
Plno syntetický olej na báze polyalkylenglykolu (PAG). Je určený pre mazanie, tesnenie a chladenie kompresorov, príp. súčastí chladiacich okruhov klimatizačných systémov v osobných a úžitkových motorových vozid...Viac informácií
24,43 EUR 20,19 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: utorok 16.4.
H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Varovanie

Plno syntetický olej na báze polyalkylenglykolu (PAG). Je určený pre mazanie, tesnenie a chladenie kompresorov, príp. súčastí chladiacich okruhov klimatizačných systémov v osobných a úžitkových motorových vozidlách. Olej je formulovaný tak, že je veľmi dobre miešateľný s chladivom typu R1234yf a R134a. Olej je hygroskopický a prijíma vlhkosť z okolného vzduchu, preto sa musí plniť do chladiacich systémov pod ochranným plynom dusíkom. Olej splňuje všetky požiadavky stanovené významnými výrobcami klimatizačných kompresorov a zariadení. Vďaka obsiahnutej fluorescenčnej farbe je možné pomocou UV lampy rýchle nájsť úniky chladiaceho média.

Pre klimatizačné systémy, u ktorých je použité chladiace médium typu R1234yf alebo R134a. Je tiež vhodný pre hybridné vozidlá, ktoré majú náplň typu R1234yf a u nich sa používajú klimatizačné kompresory poháňané remeňmi. Dodržiavať predpisy výrobcov klimatizačných kompresorov.
250 ml
PAG Klimaanlagenöl 46 R-1234 YF

Olej je hygroskopický a prijíma vlhkosť z okolitého vzduchu, preto sa musí plniť do chladiacich systémov pod ochranným plynom dusíkom.
Minimálna skladovateľnosť je 60 mesiacov v originálnom uzavretom obale.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie