Oktan booster

21280
Kód produktu21280
V motoršporte vyskúšaný prípravok, ktorý zvyšuje oktánové číslo benzínu a zaisťuje, že motor môže naplno využiť svoj výkonový potenciál. Ihneď po aplikácii optimalizuje spaľovanie a zvyšuje účinnosť paliva. Výr...Viac informácií
10,15 EUR 8,39 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

V motoršporte vyskúšaný prípravok, ktorý zvyšuje oktánové číslo benzínu a zaisťuje, že motor môže naplno využiť svoj výkonový potenciál. Ihneď po aplikácii optimalizuje spaľovanie a zvyšuje účinnosť paliva. Výrazne zvyšuje točivý moment motora a zrychlenie vozidla, čo zaručuje väčšie potešenie z jazdy. Zaisťuje čistotu palivového systému a vstrekovacích trysiek a zabraňuje tak nákladným opravám. Chráni výfukové ventily u veteránov.

Pre všetky osobné vozidlá s dvoj a štvortaktnými benzínovými motormi bez filtra pevných častíc. Špeciálne vyvinutý prípravok pre závodné nasadenie, takže sa nedoporučuje pre použitie na verejných komunikáciách. Obsah dózy 200 ml stačí až pre 50 litrov benzínu.

200 ml
Octane Booster

Prísadu pridať priamo do nádrže. K zmiešaniu s benzínom dôjde samovoľne. Dbať pokynov výrobcu vozidla!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie