Odstraňovač olejových škvŕn

3315
Kód produktu3315
Špeciálne vyvinutý prostriedok na rýchle a hospodárne odstránenie trvanlivých a pre životné prostredie škodlivých olejových škvŕn z podláh dielní a garáží, príjazdových ciest, parkovísk a pod.Viac informácií
11,35 EUR 9,38 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H373 - Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii .
Nebezpečenstvo

Špeciálne vyvinutý prostriedok na rýchle a hospodárne odstránenie trvanlivých a pre životné prostredie škodlivých olejových škvŕn z podláh dielní a garáží, príjazdových ciest, parkovísk a pod.

Odstraňovanie olejových škvŕn zo savých aj nesavých povrchov, ako je asfalt, betón, tehly Klinker, cementový poter a keramika. Optimálny prostriedok tiež pre zisťovanie úniku oleja z motorov.

400 ml
Ölfleckentferner

Pred použitím dózu riadne pretrepať. V polohe dózy kolmo k zemi prípravok nastriekať na znečistené miesto zo vzdialenosti cca 10 cm a nechať 20 - 30 minút pôsobiť. Následne odstrániť zvyšky nečistôt. Podľa potreby postup opakovať.
Použitie pre zistenie úniku oleja: Motor očistiť a usušiť. Prípravok nastriekať na spojovacie miesta na motore a nechať zaschnúť. Na mieste úniku oleja sa následne netesné miesto indikuje sfarbením povrchu motora.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie