Ochrana motora Molygen

1015
Kód produktu1015
Syntetická vysokotlaká prísada do motorového oleja pre použitie v moderných benzínových a dieselových motoroch. V motore vytvorí tvárnu a klznú vrstvu, a jej účinnosť zostáva minimálne po 50.000 km prevádzky vo...Viac informácií
43,98 EUR 36,35 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 24.4.

Syntetická vysokotlaká prísada do motorového oleja pre použitie v moderných benzínových a dieselových motoroch. V motore vytvorí tvárnu a klznú vrstvu, a jej účinnosť zostáva minimálne po 50.000 km prevádzky vozidla. Z toho vyplývá podstatné zníženie opotrebenia motora, dlhšia životnosť motorových súčastí, zníženie spotreby paliva a redukcia množstva škodlivín vo výfukových plynoch. Dosiahnutý ľahkobežný efekt umožňuje kľudnejší chod motora.

Pre všetky benzínové a dieselové motory. Nepoužívať v motocykloch so spojkou v olejovej náplni!
500 ml
Molygen Motor Protect

Prípravok sa pridáva každých 50.000 km pri výmene oleja. Obsah dózy 500 ml stačí až na 5 litrov motorového oleja. Pred naliatím nového oleja nutné znížiť jeho množstvo o 500 ml. Z dôvodov hospodárnosti pridávať prípravok buď pri výmene oleja, alebo krátko po jeho výmene, vždy do nového oleja. Možno ho kombinovať so všetkými minerálnymi aj syntetickými motorovými olejmi bežne dostupnými na trhu.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie