Ochrana katalyzátora

21284
Kód produktu21284
Odstraňuje usadeniny ako je olej a častice zo spáleného paliva a znižuje emisie. Zaisťuje optimálnu prevádzku lambda sondy. Čistí vstrekovacie zariadenie a spaľovacie komory. Zabraňuje poškodeniu a predčasnému ...Viac informácií
8,60 EUR 7,11 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 3.6.
H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Odstraňuje usadeniny ako je olej a častice zo spáleného paliva a znižuje emisie. Zaisťuje optimálnu prevádzku lambda sondy. Čistí vstrekovacie zariadenie a spaľovacie komory. Zabraňuje poškodeniu a predčasnému zlyhaniu katalyzátora a tiež lambda sondy. Zvyšuje využitie paliva obnovením správneho pomeru vzduchu a paliva.

Pre všetky benzínové motory s katalyzátorom a filtrom pevných častíc pre benzínové motory GPF (Gasoline Particulate Filter). Špeciálne vhodné pre mestské vozidlá.
300 ml
Katalysatorschutz

Odstránenie problémov: 300 ml dostačuje až na 30 litrov paliva.
Preventívne použitie: 300 ml dostačuje až na 70 litrov paliva.
Okamih pre pridanie prísady do paliva je ľubovoľný, k zmiešaniu s palivom dôjde samovoľne. Účinok trvá až 2.000 km.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie