OCHRANA KATALYZÁTORA

21284
Kód produktu21284
Odstraňuje usadeniny ako je olej a častice zo spáleného paliva a znižuje emisie. Zaisťuje optimálnu prevádzku lambda sondy. Čistí vstrekovacie zariadenie a spaľovacie komory. Zabraňuje poškodeniu a predčasnému ...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Odstraňuje usadeniny ako je olej a častice zo spáleného paliva a znižuje emisie. Zaisťuje optimálnu prevádzku lambda sondy. Čistí vstrekovacie zariadenie a spaľovacie komory. Zabraňuje poškodeniu a predčasnému zlyhaniu katalyzátora a tiež lambda sondy. Zvyšuje využitie paliva obnovením správneho pomeru vzduchu a paliva.

Pre všetky benzínové motory s katalyzátorom a filtrom pevných častíc pre benzínové motory GPF (Gasoline Particulate Filter). Špeciálne vhodné pre mestské vozidlá.
300 ml
Katalysatorschutz
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie