,

OCHRANA FILTROV PEVNÝCH ČASTÍC (DPF)

5148
Kód produktu5148
Vysoko účinná prísada do nafty, ktorá znižuje tvorbu sadzí a tým predlžuje životnosť filtrov pevných častíc u dieselových motorov. Tieto filtre sú postihnuté postupným zanášaním sadzami špeciálne pri krátkych v...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 17.6.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Vysoko účinná prísada do nafty, ktorá znižuje tvorbu sadzí a tým predlžuje životnosť filtrov pevných častíc u dieselových motorov. Tieto filtre sú postihnuté postupným zanášaním sadzami špeciálne pri krátkych vzdialenostiach a u mestských vozidiel. Vplyvom pravidelného používania prísady zostáva filter pevných častíc čistý, a tým sa zamedzuje drahým opravám a odstávkam vozidla z prevádzky. Prísada zaisťuje optimálne spaľovanie nafty a zabraňuje tvorbe sadzí. To prispieva taktiež ku zníženiu škodlivých emisií vo výfukových plynoch.

Vhodné pro dieselová vozidla vybavená filtrem pevných částic (DPF), jestliže již nejsou vybavena elektronicky řízeným dávkovacím systémem na přípravky pro regeneraci filtru, jako je to případ např. u značek Citroën a Peugeot.
250 ml
Dieselpartikelfilter-Schutz
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie