OCHRANA BENZINOVÉHO SYSTÉMU

2955
Kód produktu2955
Prísada do benzínu bez obsahu popolovín. Je to samomiešateľná kombinácia účinných látok, zostavená podľa najnovších poznatkov z technológie aditív, pohonných hmôt a spaľovacích motorov. Prísada je prispôsobená ...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 6.12.
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Prísada do benzínu bez obsahu popolovín. Je to samomiešateľná kombinácia účinných látok, zostavená podľa najnovších poznatkov z technológie aditív, pohonných hmôt a spaľovacích motorov. Prísada je prispôsobená požiadavkám a prevádzkovým podmienkam súčasných motorov. Predchádza problémom s koróziou v palivovom systéme a tým zabraňuje jeho poruchám.

Pre všetky benzínové spaľovacie motory, najmä pri použití palív mierne znečistených vodou.

300 ml
Fuel Protect Gasoline

Pridávať do palivovej nádrže pri každom tankovaní benzínu. Obsah dózy 300 ml postačí na 60 l benzínu.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie