Nemrznúca zmes do chladiča kfs 13 – koncentrát

21140
Kód produktu21140
Zmes je kombinácia účinných látok so súborom špeciálnych inhibítorov na základe hybridnej technológie. Poskytuje vynikajúcu ochranu pred mrazom, koróziou a prehriatím po celú dobu životnosti motora. Chladiaca k...Viac informácií
41,87 EUR 34,60 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H302 - Škodlivý po požití.H373 - Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii .

Zmes je kombinácia účinných látok so súborom špeciálnych inhibítorov na základe hybridnej technológie. Poskytuje vynikajúcu ochranu pred mrazom, koróziou a prehriatím po celú dobu životnosti motora. Chladiaca kvapalina na báze etylénglykolu bez obsahu amínov, boritanov, dusitanov a fosfátov.

Odporúčané normy

Audi TL-774 J = G13; Seat TL-774 J = G13; Škoda TL-774 J = G13; Volkswagen TL-774 J = G13

Pre všetky chladiace systémy a motory v osobných automobiloch (ako pre spaľovacie motory, tak aj pre motory v hybridných a batériových elektrických vozidlách), pre úžitkové vozidlá, motocykle, autobusy, poľnohospodárske a stavebné stroje a tiež pre stacionárne motory a zariadenia, ktoré vyžadujú chladiacu kvapalinu tejto kvality. Špeciálne pre motory z ľahkých kovov, pri ktorých je vyžadovaná zvláštna ochrana hliníka pri vyšších teplotách.

5 l
Kühlerfrostschutz KFS 13

Nemrznúca zmes do chladiča KFS 13 je miešateľná s chladiacimi kvapalinami na báze etylénglykolu.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie