NÁHRADA OLOVA V PALIVE

1010
Kód produktu1010
V mnoho krajinách Európy je už zakázané používať olovnaté benzíny. Starším motorom, ktoré potrebujú olovnatý benzín pre mazanie ventilových sediel hrozí: • vysoké opotrebenie ventilových sediel • zreteľná strat...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 6.12.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

V mnoho krajinách Európy je už zakázané používať olovnaté benzíny. Starším motorom, ktoré potrebujú olovnatý benzín pre mazanie ventilových sediel hrozí: • vysoké opotrebenie ventilových sediel • zreteľná strata kompresie, tzn. úbytok výkonu motora • alebo i poškodenie motora.Tento prípravok umožňuje prevádzku na bezolovnatý benzín. Maže a chráni netvrdené ventilové sedlá pred opotrebením. Optimalizuje kompresiu a predchádza poškodeniu motora.

Schválené normy
Pro všechny benzinové motory, které mají předepsán olovnatý benzin. Přidávat vždy po natankování do nádrže. Směšovací poměr je 1:1000. Objem 250 ml stačí pro 250 l bezolovnatého benzinu (Natural).
Pre všetky benzínové motory, ktoré majú predpísaný olovnatý benzín. Pridávať vždy po natankovaní do nádrže. Zmiešavací pomer je 1:1000. Objem 250 ml stačí pre 250 l bezolovnatého benzínu (Natural).
250 ml
Blei-Ersatz
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie