Náhrada olova v palive

1010
Kód produktu1010
Prísada je novodobá kombinácia aditív určená pre staršie benzínové motory, ktoré potrebujú olovnatý benzín na mazanie ventilových sediel. Prísada zabraňuje vysokému opotrebovaniu ventilových sediel, pôsobí prot...Viac informácií
10,78 EUR 8,91 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prísada je novodobá kombinácia aditív určená pre staršie benzínové motory, ktoré potrebujú olovnatý benzín na mazanie ventilových sediel. Prísada zabraňuje vysokému opotrebovaniu ventilových sediel, pôsobí proti strate kompresie a zamedzuje poškodeniu motora. Maže a chráni netvrdené ventilové sedlá pred opotrebením. Tým sa predíde poškodeniu motora a zaručí sa optimálna kompresia pri používaní bezolovnatého benzínu.

Pre všetky benzínové motory, ktoré majú predpísaný olovnatý benzín. Pridávať vždy po natankovaní do nádrže. Zmiešavací pomer je 1:1000. Objem 250 ml stačí pre 250 l bezolovnatého benzínu (Natural).
250 ml
Blei-Ersatz

Je nutné dodržať zmiešavací pomer a vyvarovať sa jeho zmenám oboma smermi!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie