Keramický rozpúšťač hrdze s podchladením

1641
Kód produktu1641
Rozpúšťač hrdze bleskovo uvoľňuje zadreté a zablokované skrutky a matice. Nastriekaním súčasti dôjde k teplotnému šoku – ochladeniu, ktoré odtrhne hrdzu od povrchu, a umožní tým preniknutie účinnej zmesi do naj...Viac informácií
10,06 EUR 8,31 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Rozpúšťač hrdze bleskovo uvoľňuje zadreté a zablokované skrutky a matice. Nastriekaním súčasti dôjde k teplotnému šoku – ochladeniu, ktoré odtrhne hrdzu od povrchu, a umožní tým preniknutie účinnej zmesi do najužších škár tesných spojov. Obsiahnuté mikrokeramické komponenty zaistia zníženie trenia a zlepšenie mazacieho účinku pri povoľovaní skrutiek a matíc. Okrem toho keramický rozpúšťač hrdze s podchladením zabraňuje vzniku korózie a je neutrálny voči plastom, lakom a kovom.

Na povoľovanie silne zahrdzavených a skorodovaných kovových spojov, ako sú skrutky, čapy a iné pohyblivé súčiastky, v prevádzkach, odborných dielňach, servisoch, v domácnosti a domácich dielňach.

300 ml
Keramikrostlöser mit Kälteschock

Dôkladne nastriekať skrutky a matice určené na uvoľnenie. Pred ich povolením, podľa stupňa zhrdzavenia spoja a ako je u podobných prípravkov obvyklé, nechať rozpúšťač nejakú dobu účinkovať. V extrémnych prípadoch sa odporúča postup opakovať.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie