Keramická prísada do oleja

21681
Kód produktu21681
Suspenzia mikrokeramického tuhého mazadla na báze hexagonálnych nitridov bóru (BN) vo vybraných minerálnych olejoch. Vláknitá, grafitu podobná štruktúra znižuje trenie a opotrebenie a predchádza priamemu kontak...Viac informácií
23,40 EUR 19,34 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: streda 24.7.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Suspenzia mikrokeramického tuhého mazadla na báze hexagonálnych nitridov bóru (BN) vo vybraných minerálnych olejoch. Vláknitá, grafitu podobná štruktúra znižuje trenie a opotrebenie a predchádza priamemu kontaktu kovu na kov. Veľkosť častíc < 0,5 μm garantuje vysokú filtrovateľnosť a chráni proti ukladaniu pevných zbytkov mazadiel. Prísada je miešateľná so všetkými bežne dostupnými motorovými a prevodovými olejmi do motorových vozidiel.

Pre motory, prevodovky, čerpadlá a kompresory. Výborne sa hodí pre benzínové aj dieselové motory osobných aj úžitkových vozidiel. Je vhodná pre ozubené remene bežiace v olejovej náplni. Nehodí se pre použitie s mokrými spojkami. Obsah fľaše 300 ml vystačí až pre 5 litrov motorového oleja. Dlhodobé pôsobenie až na 50 000 km prevádzky motora.

300 ml
Cera Tec

Pred použitím fľašu dôkladne pretrepať!
Prísada nie je vhodná pre použitie so spojkou pracujúci v olejovej náplni!
Prísada nie je vhodná na použitie v motoroch motocyklov s mokrými spojkami!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie