Čistič vstrekovania

5110
Kód produktu5110
Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích a sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a rovnako aj zo spaľovacieho priestoru. Zabraňuje ich novému usadzovaniu a odstraňuje štartovacie problémy a nepokojný beh motora. O...Viac informácií
13,43 EUR 11,10 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích a sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a rovnako aj zo spaľovacieho priestoru. Zabraňuje ich novému usadzovaniu a odstraňuje štartovacie problémy a nepokojný beh motora. Ošetruje všetky súčiastky benzínového vstrekovacieho zariadenia. Chráni celý palivový systém pred koróziou. Zlepšuje reakciu na pridanie plynu a tiež kompresiu. Optimalizuje zloženie spalín a výkonnosť motora. Čisté motory spotrebujú menej pohonných hmôt a produkujú menej škodlivých výfukových plynov.

Pre všetky benzínové motory, benzínové palivá a prevádzkové podmienky. Čistič je vhodný pre všetky benzínové vstrekovacie zariadenia, ako nepriame (vstrekovanie do sacieho potrubia) tak priame (vstrekovanie do valcov) alebo pre systémy kombinované. Na prevenciu alebo odstránenie problému. Na priame pridanie do palivovej nádrže. Testovaný v motoroch s turbodúchadlami a katalyzátormi výfukových plynov.

300 ml
Injection Reiniger

Dóza s obsahom 300 ml je určená pre 70 litrov paliva. Čistič má dlhodobý efekt po 2.000 km prevádzky. Môže sa pridať do benzínu kedykoľvek, k zmiešaniu s ním dôjde samovoľne. Pokiaľ sa ťažkosti opakujú, aplikáciu čističa opakovať.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie