Čistič ventilov

21621
Kód produktu21621
Čistí ventily, vstrekovací systém, sacie potrubie, karburátor, spaľovacie priestory a predchádza tvorbe usadenín. Optimalizuje sa tak výkon motora a je zabezpečené lepšie spaľovanie paliva. Tým sa šetrí motor p...Viac informácií
7,08 EUR 5,85 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: streda 24.7.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Čistí ventily, vstrekovací systém, sacie potrubie, karburátor, spaľovacie priestory a predchádza tvorbe usadenín. Optimalizuje sa tak výkon motora a je zabezpečené lepšie spaľovanie paliva. Tým sa šetrí motor pri extrémnych záťažiach, ako sú napr. mestská premávka, krátke jazdy a dopravné zápchy. Rovnako sa znižuje produkcia škodlivých emisií. Čistič ventilov bol testovaný v motoroch s turbodúchadlami a katalyzátormi výfukových plynov.

Pre všetky benzínové motory (karburátorové aj so vstrekovaním). Obsah dózy 150 ml stačí pre 75 l benzínu.
150 ml
Ventil Sauber
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie