Čistič systému motora - benzin

21624
Kód produktu21624
Čistič kombinuje najnovšiu technológiu aditív s vysokým obsahom čistiacich a antikoróznych účinných prísad. Odstraňuje tiež najzávažnejšie usadeniny, aké sa vyskytujú v systémoch priameho vstrekovania. Znižuje ...Viac informácií
14,00 EUR 11,57 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Čistič kombinuje najnovšiu technológiu aditív s vysokým obsahom čistiacich a antikoróznych účinných prísad. Odstraňuje tiež najzávažnejšie usadeniny, aké sa vyskytujú v systémoch priameho vstrekovania. Znižuje riziko poškodenia motora a chráni celý palivový systém pred vznikom hrdze. Čistič zaisťuje vrátenie pôvodného výkonu motora a nízkych hodnôt škodlivých emisií, čo môže znížiť spotrebu pohonných hmôt.

Pre všetky systémy vstrekovania benzínu, pre motory atmosférické alebo aj preplňované turbodúchadlami, najmä pre priame vstrekovanie. Pridáva sa priamo do palivovej nádrže vozidla. Obsah dózy 300 ml stačí maximálne na 75 l benzínu.

300 ml
Motorsystemreiniger BENZIN

Čistič aplikovať pri každej pravidelnej prehliadke alebo po opravách a údržbách palivového systému motorového vozidla.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie