Čistič priameho vstrekovania

21377
Kód produktu21377
Moderní přísada do benzinu s technologií polyetheraminu (PEA). Dosahuje nejvyššího čisticího účinku v palivovém systému a vynikající čistoty pístu a spalovací komory pomocí aktivního PEA. Výrazně snižuje riziko...Viac informácií
19,36 EUR 16,00 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 6.12.
H302 - Škodlivý po požití.H315 - Dráždi kožu.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H400 - Veľmi toxický pre vodné organizmy.H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Moderní přísada do benzinu s technologií polyetheraminu (PEA). Dosahuje nejvyššího čisticího účinku v palivovém systému a vynikající čistoty pístu a spalovací komory pomocí aktivního PEA. Výrazně snižuje riziko poškození motoru vlivem předčasnému zapálení směsi při nízké motorové rychlosti (LSPI).

120 ml obsahu dózy je určené pre 30 – 50 litrov benzínu. Pre ideálny účinok pridávať do benzínu aspoň každých 5.000 km. K zmiešaniu s benzínom dôjde samovoľne. OEM doporučenia sa môžu od štandardného dávkovania líšiť. Dodržať pokyny výrobcu!
120 ml
DFI Cleaner
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie