,

ČISTIČ KLIMATIZÁCIE

4091
Kód produktu4091
Prostriedok je špeciálna čistiaca kvapalina určená pre optimálne a hospodárne odstránenie baktérií, plesní, vírusov a choroboplodných zárodkov z klimatizačných zariadení bez jej demontáže. Dezinfikuje zariadeni...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: piatok 22.10.

Prostriedok je špeciálna čistiaca kvapalina určená pre optimálne a hospodárne odstránenie baktérií, plesní, vírusov a choroboplodných zárodkov z klimatizačných zariadení bez jej demontáže. Dezinfikuje zariadenie a odstraňuje nepríjemný zápach. Vytvára ochranný film, ktorý zaručuje svieži a čistý vzduch a optimálny chladiaci výkon zariadenia.
Biocidný prípravok používajte bezpečným zpôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte návod na použitie a informáciu o výrobku.

Schválené normy
Pro čištění a dezinfekci klimatizačních systémů. Je nutno zachovávat servisní doporučení výrobců vozidel pro čištění klimatizací jednotlivých modelů automobilů.
Na čistenie a dezinfekciu klimatizačných systémov. Je nutné zachovať servisné doporučenie výrobcov vozidiel pre čistenie klimatizácií jednotlivých modelov automobilov.
1 l
Klima-Anlagen-Reiniger
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie