Brzdová kvapalina Racing

3679
Kód produktu3679
Syntetická brzdová kvapalina pre extrémne prevádzkové podmienky. Obsiahnuté inhibítory zabraňujú korózii kovových súčiastok bŕzd a znižujú oxidáciu pri zvýšených teplotách. Táto kvapalina bola špeciálne navrhnu...Viac informácií
18,28 EUR 15,11 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 17.4.
H361fd - Podozrenie z poškodzovania plodnosti. Podozrenie na poškodenie plodu v tele matky.
Varovanie

Syntetická brzdová kvapalina pre extrémne prevádzkové podmienky. Obsiahnuté inhibítory zabraňujú korózii kovových súčiastok bŕzd a znižujú oxidáciu pri zvýšených teplotách. Táto kvapalina bola špeciálne navrhnutá tak, aby vydržala veľmi vysoké teploty brzdového systému počas závodného použitia. Kvapalina sa vyznačuje vysokými hodnotami suchého a mokrého bodu varu, ktoré zaručujú aj pri pohltení istého obsahu vlhkosti a pri dlhšej dobe používania bezpečnú funkciu bŕzd. Špeciálne prísady prispievajú k ochrane pred vznikom parných bubliniek pri vysokých teplotách.

Schválené normy

FMVSS 116 DOT 4; ISO 4925 třída 4; SAE J 1703, SAE J 1704

Výborne sa hodí pre použitie vo všetkých hydraulických brzdových systémoch, a taktiež v spojkových systémoch motorových vozidiel, v ktorých je predpísaná syntetická brzdová kvapalina. Ideálne sa hodí pre použitie vo vozidlách vybavených bezpečnostným systémom ABS.
250 ml
Bremsflüssigkeit Racing

Brzdová kvapalina Racing je miešateľná a kompatibilná so všetkými akostnými syntetickými brzdovými kvapalinami. Optimálna životnosť kvapaliny je zaručená iba pri jej nezmiešanom použití. Pri použití v cestnom režime je nutné brzdovú kvapalinu Racing úplne vymeniť vždy po 12 mesiacoch prevádzky.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie