Brzdová kvapalina DOT 5.1

3092
Kód produktu3092
Syntetická brzdová kvapalina špecifikácie DOT 5.1 na báze glykoléterov, polyalkylénglykolov a polyglykolesterov. Obsahuje inhibítory, ktoré zabraňujú korózii kovových súčiastok bŕzd a znižujú oxidáciu pri zvýše...Viac informácií
4,65 EUR 3,85 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: utorok 28.5.
H361fd - Podozrenie z poškodzovania plodnosti. Podozrenie na poškodenie plodu v tele matky.
Varovanie

Syntetická brzdová kvapalina špecifikácie DOT 5.1 na báze glykoléterov, polyalkylénglykolov a polyglykolesterov. Obsahuje inhibítory, ktoré zabraňujú korózii kovových súčiastok bŕzd a znižujú oxidáciu pri zvýšených teplotách. Táto kvapalina bola špeciálne vyvinutá na dosiahnutie dlhšej životnosti súčiastok hydraulických brzdových a spojkových systémov motorových vozidiel. Kvapalina sa vyznačuje výbornými hodnotami suchého a mokrého bodu varu, ktoré zaručujú aj pri pohltení istého obsahu vlhkosti a pri dlhšej dobe používania bezpečnú funkciu bŕzd. Špeciálne obsiahnuté látky prispievajú k ochrane pred vznikom parných bubliniek pri vysokých teplotách.

Schválené normy

FMVSS 116 DOT 3, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 5.1; ISO 4925 Class 3, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 5.1; SAE J 1703, SAE J 1704

Brzdová kvapalina DOT 5.1 sa výborne hodí na použitie vo všetkých kotúčových a bubnových brzdových systémoch, ako aj v spojkových systémoch motorových vozidiel, v ktorých je predpísaná syntetická brzdová kvapalina tejto špecifikácie. Ideálne vhodná je na použitie v brzdových systémoch vybavených ABS.

250 ml
Bremsflüssigkeit DOT 5.1

Optimálna životnosť kvapaliny je zaručená iba pri jej nezmiešanom použití.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie