Brzdová kvapalina DOT 4

3085
Kód produktu3085
Syntetická brzdová kvapalina špecifikácia DOT 4 na báze glykoléterov, polyalkylénglykolov a glykoléteresterov. Obsahuje inhibítory, ktoré zabraňujú korózii kovových súčiastok bŕzd a znižujú oxidáciu pri zvýšený...Viac informácií
11,00 EUR 9,09 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 24.4.

Syntetická brzdová kvapalina špecifikácia DOT 4 na báze glykoléterov, polyalkylénglykolov a glykoléteresterov. Obsahuje inhibítory, ktoré zabraňujú korózii kovových súčiastok bŕzd a znižujú oxidáciu pri zvýšených teplotách. Vďaka tomu nemôžu vznikať žiadne rozkladné produkty obsahujúce kyseliny. Táto brzdová kvapalina DOT 4 bola špeciálne vyvinutá na dosiahnutie dlhšej životnosti súčiastok hydraulických brzdových a spojkových systémov motorových vozidiel. Vyznačuje sa vysokými hodnotami mokrého a suchého bodu varu, ktoré zaručujú aj pri pohltení istého obsahu vlhkosti a pri dlhšej dobe používania bezpečnú funkciu bŕzd. Špeciálne hydratačné látky prispievajú k ochrane pred vznikom parných bubliniek. Brzdová kvapalina DOT 4 sa výborne hodí aj na použitie v brzdových systémoch vybavených ABS.

Schválené normy

FMVSS 116 DOT 3, FMVSS 116 DOT 4; ISO 4925 Class 3, ISO 4925 Class 4; SAE J 1703, SAE J 1704

Brzdová kvapalina DOT 4 sa výborne hodí na použitie vo všetkých kotúčových a bubnových brzdových systémoch, ako aj v spojkových systémoch motorových vozidiel, v ktorých je predpísaná syntetická brzdová kvapalina.

500 ml
Bremsflüssigkeit DOT 4

Brzdovú kvapalinu DOT 4 je možné použiť vo všetkých bežných odvzdušňovaných brzdových zariadeniach. Kvapalina je miešateľná a kompatibilná so všetkými akostnými syntetickými brzdovými kvapalinami. Optimálna životnosť kvapaliny je zaručená iba pri jej nezmiešanom použití. Je doporučené dodržať lehoty výmeny brzdovej kvapaliny podľa prevádzkových predpisov výrobcov jednotlivých vozidiel!

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie