Vysoko výkonný prevodový olej Megol GL4 SAE 75W-80

6667
Kód produktu6667
Čiastočne syntetický prevodový olej na použitie v manuálne radených prevodových skriniach, obzvlášť v prevodových systémoch vybavených retardérmi/intardérmi, v mechanických nesynchronizovaných prevodovkách, v r...Viac informácií
U predajcov
Na dotaz

Čiastočne syntetický prevodový olej na použitie v manuálne radených prevodových skriniach, obzvlášť v prevodových systémoch vybavených retardérmi/intardérmi, v mechanických nesynchronizovaných prevodovkách, v riadeniach a pomocných agregátoch. Olej Megol GL4 SAE 75W-80 je možné používať v osobných vozidlách a v úžitkových vozidlách aj pre predĺžené intervaly výmeny oleja až na 320 000 km. Môže sa tiež používať v tých prípadoch, v ktorých napr. jednorozsahové/vysokoviskózne oleje triedy API GL4 spôsobujú ťažkosti pri radení.

Schválené normy

API GL4

Odporúčané normy

DAF; Eaton Extended Drain (300.000 km); IVECO; MAN 341 Typ E3, MAN 341 Typ Z3; Renault Truck; Volvo 97305; ZF TE-ML 02D

Celoročný prevodový olej pre použitie v automobilových prevodovkách. Je vhodný aj pre predĺžené intervaly výmeny oleja a náročné podmienky prevádzky.
60 l
megol Hochleistungsgetriebeoel GL4 SAE 75W-80

Dodržiavať predpisy výrobcu prevodovky/agregátu!

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie