Vysoko výkonný prevodový olej Megol GL4 SAE 75W-80

6667
Kód produktu6667
Vysoko výkonný čiastočne syntetický viacrozsahový prevodový olej. Je vhodný pre použitie v manuálne radených prevodových skriniach, najmä v prevodových systémoch vybavených intardérmi alebo retardérmi, v mechan...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz

Vysoko výkonný čiastočne syntetický viacrozsahový prevodový olej. Je vhodný pre použitie v manuálne radených prevodových skriniach, najmä v prevodových systémoch vybavených intardérmi alebo retardérmi, v mechanických nesynchronizovaných prevodovkách, v riadených a pomocných agregátoch. Olej je možné používať v osobných vozidlách a v úžitkových vozidlách taktiež pre predĺžené intervaly výmeny oleja až na 320 000 km. Môže sa taktiež používať v prípadoch, v ktorých napr. jednorozsahové/vysokoviskozné oleje triedy API GL 4 spôsobujú ťažkosti pri riadení.

Schválené normy
API GL 4
Odporúčané normy
DAF; Eaton Extended Drain (300.000 km); IVECO; MAN 341 Typ E3, MAN 341 Typ Z3; Renault Truck; Volvo 97305; ZF TE-ML 02D
Celoročný prevodový olej pre použitie v automobilových prevodovkách. Je vhodný aj pre predĺžené intervaly výmeny oleja a náročné podmienky prevádzky.
60 l
PopisNormyPoužitieObjemNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie