Viacúčelový ochranný sprej na motocykle

1513
Kód produktu1513
Prostriedok maže, rozpúšťa hrdzu, chráni a ošetruje motocykle. Udržuje pohyblivé diely dlhodobo premazané. Uvoľňuje pevne zhrdzavené šrauby. Chráni elektroinštaláciu pred vlhkosťou a umožňuje štartovanie mokréh...Viac informácií
7,99 EUR 6,60 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prostriedok maže, rozpúšťa hrdzu, chráni a ošetruje motocykle. Udržuje pohyblivé diely dlhodobo premazané. Uvoľňuje pevne zhrdzavené šrauby. Chráni elektroinštaláciu pred vlhkosťou a umožňuje štartovanie mokrého motora. Zabraňuje škrípavým zvukom. Chráni pred koróziou a ošetruje gumové súčiastky. Disponuje vynikajúcou vzlínavosťou.

Výborne a všestranné účinky prípravku poskytujú široké možnosti použitia v dielňach a v oblasti motorových a jednostopových vozidiel.
200 ml
Motorbike Multispray

Prostriedok nastriekať z aerosólovej dózy na ošetrované miesta.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie