Údržba kožených kombinéz

1601
Kód produktu1601
Ošetrujúca emulzia s obsahom akostných prírodných a syntetických látok. Vytvára na ošetrenej koži hodvábne matnú ochrannú vrstvu s impregnačným účinkom. Obnovuje štruktúru, priľnavosť a pružnosť kože, a na každ...Viac informácií
13,25 EUR 10,95 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.
Varovanie

Ošetrujúca emulzia s obsahom akostných prírodných a syntetických látok. Vytvára na ošetrenej koži hodvábne matnú ochrannú vrstvu s impregnačným účinkom. Obnovuje štruktúru, priľnavosť a pružnosť kože, a na každodenné používanie ochráni proti nečistotám a opotrebovaniu. Vyhladzuje staršie a prípadne ľahko opotrebované kožené povrchy a robí ich pružnejšími. Pravidelným ošetrovaním sa vzhľad kože zhodnotí, odstráni sa predchádzajúce vyblednutie a predĺži sa životnosť materiálu. Emulzia neobsahuje žiadne farbivá a môže sa používať na všetky farby kože vrátane veľmi svetlých tónov.

Pre všetky kožené povrchy z hladkej kože, ako sú napr. sedadlá a sedlové brašne motocyklov, kožené kombinézy apod.
250 ml
Motorbike Lederkombipflege

Nepožívať pre kože z divočiny. Pred veľkoplošným použitím sa odporúča na skrytom mieste preskúšať znášanlivosť emulzie s ošetrovaným koženým materiálom.
Tmavé škvrny na svetlých kožených materiáloch je možné odstrániť Univerzálnym čističom Liqui Moly (obj. Č. 1653) nariedeným vo vhodnom pomere.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie