ÚDRŽBA KOŽENÝCH KOMBINÉZ

1601
Kód produktu1601
Ošetrujúca emulzia s obsahom akostných prírodných a syntetických látok pre údržbu veškerej hladkej kože. Ošetrené povrchy získajú hodvábne matovú ochrannú vrstvu s impregnačným účinkom. Obnovuje sa štruktúra, p...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.
Varovanie

Ošetrujúca emulzia s obsahom akostných prírodných a syntetických látok pre údržbu veškerej hladkej kože. Ošetrené povrchy získajú hodvábne matovú ochrannú vrstvu s impregnačným účinkom. Obnovuje sa štruktúra, protišmykovosť a pružnosť kože, a pri každodennom používaní sa ochráni proti nečistotám a opotrebovaniu. Vyhladí ľahko opotrebované kožené povrchy a dodá im vláčnosť. Pravidelným ošetrovaním sa zvýší vzhľad a dojem z kože, odstráni sa predošlé vyblednutie a prodĺži sa životnosť materiálu. Emulzia neobsahuje žiadne farbivá a môže sa preto používať na všetky odtiene kože vrátane veľmi svetlých tónov.

Pre všetky kožené povrchy z hladkej kože, ako sú napr. sedadlá a sedlové brašne motocyklov, kožené kombinézy apod.
250 ml
Motorbike Leder-Kombi-Pflege

Nepožívať pre kože z divočiny. Pred veľkoplošným použitím sa odporúča na skrytom mieste preskúšať znášanlivosť emulzie s ošetrovaným koženým materiálom.
Tmavé škvrny na svetlých kožených materiáloch je možné odstrániť Univerzálnym čističom Liqui Moly (obj. Č. 1653) nariedeným vo vhodnom pomere.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie