ŠTARTOVACÍ ÉTEROVÝ SPREJ

20768
Kód produktu20768
Zaisťuje spoľahlivú pomoc pri štartovaní v zime, vo vlhkosti, pri mokrých zapaľovacích sviečkach a slabom akumulátore. Štartovací éterový sprej obsahuje kombináciu ľahko zápalných látok, ktoré sú vhodné pre pou...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 14.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Zaisťuje spoľahlivú pomoc pri štartovaní v zime, vo vlhkosti, pri mokrých zapaľovacích sviečkach a slabom akumulátore. Štartovací éterový sprej obsahuje kombináciu ľahko zápalných látok, ktoré sú vhodné pre použitie vo všetkých benzínových a dieselových motoroch. Uľahčuje naštartovanie spaľovacích motorov, účinný je taktiež pri extrémnom chlade. Šetrí akumulátor a je úsporný pri aplikácii.

Pre všetky dvoj aj štvortaktné benzinové a dieselové motory. Pomáha pri ťažkostiach s naštartovaním v dôsledku vlhkého počasia, mrazu, slabého akumulátora, závad v zapaľovacom systéme alebo vlhkých sviečok. Štartovací éterový sprej nájde uplatnenie u osobných aj nákladných automobilov, autobusov, motocyklov, lodných motorov, stavebných strojov, vysokozdvižných vozíkov a iných polných motorových strojov, traktorov, malých obrábacích strojov, sekačiek na trávu, snežných pluhov, motorových píl, čerpadiel, všetkých typov mobilných agregátov pre pohony, kompresiu vzduchu alebo na výrobu elektriny apod.
200 ml
Start Fix
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie