PRO-LINE UVOĽŇOVAČ VSTREKOVAČOV A SVIEČOK

3379
Kód produktu3379
Špeciálny vysoko kvalitný rozpúšťadlový prostriedok pre ťažko povolitelné vstrekovače, žhaviace a zapaľovacie sviečky. Rozpúšťadlo rozruší nečistoty alebo koróziu a umožní tým ľahkú demontáž týchto súčiastok. V...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 30.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.
Nebezpečenstvo

Špeciálny vysoko kvalitný rozpúšťadlový prostriedok pre ťažko povolitelné vstrekovače, žhaviace a zapaľovacie sviečky. Rozpúšťadlo rozruší nečistoty alebo koróziu a umožní tým ľahkú demontáž týchto súčiastok. Vďaka svojím výborným čistiacim vlastnostiam je možné potom napečené zbytky olejov, živice a vrstiev nečistôt ľahko odstrániť.

Pre uvoľňovanie pevne držiacich vstrekovačov, žhaviacich a zapaľovacích sviečok. Rozrušuje nečistoty a hrdzu. Výborne sa hodí na odstraňovanie pevne zapečených zbytkov olejov, živice a povlakov nečistôt.
400 ml
Pro-Line Injektoren- und Glühkerzenlöser
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie