Pro-line uvoľňovač vstrekovačov a sviečok

3379
Kód produktu3379
Špeciálny vysoko kvalitný rozpúšťadlový prostriedok pre ťažko povolitelné vstrekovače, žhaviace a zapaľovacie sviečky. Rozpúšťadlo rozruší nečistoty alebo koróziu a umožní tým ľahkú demontáž týchto súčiastok. V...Viac informácií
18,94 EUR 15,65 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: pondelok 22.4.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H335 - Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H373 - Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii .
Nebezpečenstvo

Špeciálny vysoko kvalitný rozpúšťadlový prostriedok pre ťažko povolitelné vstrekovače, žhaviace a zapaľovacie sviečky. Rozpúšťadlo rozruší nečistoty alebo koróziu a umožní tým ľahkú demontáž týchto súčiastok. Vďaka svojím výborným čistiacim vlastnostiam je možné potom napečené zbytky olejov, živice a vrstiev nečistôt ľahko odstrániť.

Pre uvoľňovanie pevne držiacich vstrekovačov, žhaviacich a zapaľovacích sviečok. Rozrušuje nečistoty a hrdzu. Výborne sa hodí na odstraňovanie pevne zapečených zbytkov olejov, živice a povlakov nečistôt.
400 ml
Pro-Line Injektoren- und Glühkerzenlöser

Pri použití na plastoch: pred použitím overiť na nenápadnom mieste materiálovú znášanlivosť s prostriedkom.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie