PRO-LINE UVOĽŇOVAČ HRDZE S RÝCHLYM ÚČINKOM

7390
Kód produktu7390
Extra rýchlo pôsobiaci uvoľňovač hrdze s výbornou vzlínavosťou. Prostriedok v krátkom čase uvoľňuje zahrdzavené šrauby a matice. Vniká aj do tesných spojov. Vďaka kapilárnemu účinku rozkladá hrdzu a uvoľňuje ju...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 6.12.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Extra rýchlo pôsobiaci uvoľňovač hrdze s výbornou vzlínavosťou. Prostriedok v krátkom čase uvoľňuje zahrdzavené šrauby a matice. Vniká aj do tesných spojov. Vďaka kapilárnemu účinku rozkladá hrdzu a uvoľňuje ju. Rýchlo uvoľňuje inak nepovoliteľné zahrdzavené šrauby. Rozpúšťa nečistoty a vďaka vytesňovaniu vody chráni pred koróziou. Rýchla penetrácia a výborná vzlínavosť zaisťujú nízke trenie medzi povolovanými súčiastkami. Je neutrálny voči plastom, lakom a kovom.

Vynikajúce vlastnosti uvoľňovača hrdze dávajú široké možnosti jeho použitia v priemyslových podnikoch, dielňach, opravovňach, pri výrobe motorových vozidiel, a na všetkých prístrojoch v domácnosti alebo v hobby činnosti.
400 ml
Pro-Line Schnell-Rostlöser
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie