,

PRO-LINE UVOĽŇOVAČ HRDZE S RÝCHLYM ÚČINKOM

7390
Kód produktu7390
Extra rýchlo pôsobiaci uvoľňovač hrdze s výbornou vzlínavosťou. Prostriedok v krátkom čase uvoľňuje zahrdzavené šrauby a matice. Vniká aj do tesných spojov. Vďaka kapilárnemu účinku rozkladá hrdzu a uvoľňuje ju...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Extra rýchlo pôsobiaci uvoľňovač hrdze s výbornou vzlínavosťou. Prostriedok v krátkom čase uvoľňuje zahrdzavené šrauby a matice. Vniká aj do tesných spojov. Vďaka kapilárnemu účinku rozkladá hrdzu a uvoľňuje ju. Rýchlo uvoľňuje inak nepovoliteľné zahrdzavené šrauby. Rozpúšťa nečistoty a vďaka vytesňovaniu vody chráni pred koróziou. Rýchla penetrácia a výborná vzlínavosť zaisťujú nízke trenie medzi povolovanými súčiastkami. Je neutrálny voči plastom, lakom a kovom.

Vynikající vlastnosti uvolňovače rzi dávají široké možnosti jeho použití v průmyslových podnicích, dílnách, opravnách, při výrobě motorových vozidel, a na všech přístrojích v domácnosti nebo v hobby činnosti.

400 ml
Pro-Line Schnell-Rostlöser
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie