Pro-Line Údržbový biely tuk v spreji

7387
Kód produktu7387
Veľmi dobre priľnavý a vode odolný akostný mazací prostriedok bielej farby. Po odparení rozpúšťadiel zostáva na ošetrených častiach mäkká mazacia vrstva, ktorá môže byť kvôli svojej vynikajúcej nízko- a vysokot...Viac informácií
15,40 EUR 12,73 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: štvrtok 6.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Veľmi dobre priľnavý a vode odolný akostný mazací prostriedok bielej farby. Po odparení rozpúšťadiel zostáva na ošetrených častiach mäkká mazacia vrstva, ktorá môže byť kvôli svojej vynikajúcej nízko- a vysokoteplotnej odolnosti použitá v najťažších prevádzkových podmienkach. Vďaka spoľahlivej ochrane proti korózii a dobrej odolnosti proti vode sú ošetrené súčiastky optimálne chránené. Extrémna priľnavosť mazacej vrstvy umožňuje mimoriadne čistú aplikáciu. Maže a udržuje všetky súčiastky.

Pre mazanie pohyblivých súčiastok: hriadelí, závesov, kĺbov, čapov, bovdanov, vodiacich líšt, reťazí, pružín, dverových zárubní, všetkej jemnej mechaniky, vreten, vodítok, apod.
400 ml
Pro-Line Wartungs-Spray weiss

Pred použitím dózu dobre pretrepať.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie