Pro-line Uchytávací mazací sprej

7388
Kód produktu7388
Vysoko akostná, syntetická, tepelne stabilná, extrémne priľnavá a neodstrediteľná kompozícia mazacích látok. Po odparení rozpúšťadiel zostáva na ošetrených plochách extrémne priľnavý mazací film. Vďaka špeciáln...Viac informácií
20,62 EUR 17,04 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: pondelok 11.3.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Vysoko akostná, syntetická, tepelne stabilná, extrémne priľnavá a neodstrediteľná kompozícia mazacích látok. Po odparení rozpúšťadiel zostáva na ošetrených plochách extrémne priľnavý mazací film. Vďaka špeciálnemu zloženiu prostriedok poskytuje optimálnu ochranu proti korózii a zaručuje výborné tesniace vlastnosti. Vysoká odolnosť voči tlaku a dlhodobý účinok prináša všetkým ošetreným súčiastkam optimálnu ochranu aj za extrémnych podmienok.

Automobilový priemysel: Pre preventívne intervalové mazanie súčiastok v osobných aj úžitkových motorových vozidlách, ako sú závesy, kĺby, tiahla, riadiace tyče, vretená, vodítka, vodiace lišty, dverové čapy, ložiská a drážkové spojenia.

Priemyselná oblasť: Plošným nástrekom silne priľnavej antikoróznej vrstvy je možné chrániť skladované oceľové plochy. Pre prvé a preventívne intervalové mazanie súčiastok v priemyselnej oblasti, ako sú vodiace lišty, závesy, kĺby, tiahla, riadiace tyče, vretená, vodítka a ložiská.

400 ml
Pro-Line Haftschmier-Spray

Pred použitím dózu dobre pretrepať!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie