PRO-LINE UCHYTÁVACÍ MAZACÍ SPREJ

7388
Kód produktu7388
Syntetická vysoko akostná, tepelne stabilná, extrémne priľnavá a neodstrediteľná kompozícia mazacích látok. Po odparení rozpúšťadiel zostáva na ošetrených plochách extrémne priľnavý mazací film. Vďaka špeciálne...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Syntetická vysoko akostná, tepelne stabilná, extrémne priľnavá a neodstrediteľná kompozícia mazacích látok. Po odparení rozpúšťadiel zostáva na ošetrených plochách extrémne priľnavý mazací film. Vďaka špeciálnemu zloženiu prostriedok poskytuje optimálnu ochranu proti korózii a zaručuje výborne tesniace vlastnosti. Vysoká odolnosť voči tlaku a dlhodobý účinok prináša všetkým ošetreným súčiastkam optimálnu ochranu taktiež za extrémnych podmienok.

K preventívnemu intervalovému mazaniu súčiastok v automobilovej a priemyselnej oblasti, ako sú závesy, kĺby, táhľa, riadiace tyče, vretená, vodidla, vodiace lišty, dverové čapy, ložiská a drážkové spojenia.
400 ml
Pro-Line Haftschmier-Spray
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie