Pro-line Uchytávací mazací sprej

7388
Kód produktu7388
Vysoko akostná, syntetická, tepelne stabilná, extrémne priľnavá a neodstrediteľná kompozícia mazacích látok. Po odparení rozpúšťadiel zostáva na ošetrených plochách extrémne priľnavý mazací film. Vďaka špeciáln...Viac informácií
15,47 EUR 12,79 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Vysoko akostná, syntetická, tepelne stabilná, extrémne priľnavá a neodstrediteľná kompozícia mazacích látok. Po odparení rozpúšťadiel zostáva na ošetrených plochách extrémne priľnavý mazací film. Vďaka špeciálnemu zloženiu prostriedok poskytuje optimálnu ochranu proti korózii a zaručuje výborné tesniace vlastnosti. Vysoká odolnosť voči tlaku a dlhodobý účinok prináša všetkým ošetreným súčiastkam optimálnu ochranu aj za extrémnych podmienok.

Automobilový priemysel: Pre preventívne intervalové mazanie súčiastok v osobných aj úžitkových motorových vozidlách, ako sú závesy, kĺby, tiahla, riadiace tyče, vretená, vodítka, vodiace lišty, dverové čapy, ložiská a drážkové spojenia.

Priemyselná oblasť: Plošným nástrekom silne priľnavej antikoróznej vrstvy je možné chrániť skladované oceľové plochy. Pre prvé a preventívne intervalové mazanie súčiastok v priemyselnej oblasti, ako sú vodiace lišty, závesy, kĺby, tiahla, riadiace tyče, vretená, vodítka a ložiská.

400 ml
Pro-Line Haftschmier-Spray

Pred použitím dózu dobre pretrepať!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie