Pro-line Super prísada do nafty K

2336
Kód produktu2336
Kombinácia účinných látok s výbornými čistiacimi, rozpúšťacími a ochrannými vlastnosťami. Zvyšuje cetánové číslo nafty. Prísada je prispôsobená súčasným moderným pohonným hmotám (nafty s nízkym obsahom síry a s...Viac informácií
431 EUR 356 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: utorok 16.4.
H302 - Škodlivý po požití.H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Kombinácia účinných látok s výbornými čistiacimi, rozpúšťacími a ochrannými vlastnosťami. Zvyšuje cetánové číslo nafty. Prísada je prispôsobená súčasným moderným pohonným hmotám (nafty s nízkym obsahom síry a s podielom biozložiek). Obsiahnutý Lubricity Improver (zlepšovateľ mazania) dodáva nafte s nízkym obsahom síry dostatočnú mazaciu schopnosť. Vplyvom zvýšenia zápalnosti nafty sa zlepšuje jej spaľovanie. Tým sa znižujú emisie škodlivých látok vo výfukových plynoch. Vysoký podiel antikoróznych prísad spoľahlivo chráni celý palivový systém pred vznikom hrdze a korózie. Vplyvom vynikajúceho čistiaceho účinku zostávajú súčiastky čisté, zabraňuje sa ukladaniu usadenín a výkon motora zostáva trvalo na vysokej úrovni.

Prísada do nafty pre všetky dieselové motory, vrátane vstrekovacích systémov čerpadlo-tryska a Common-Rail. Hodí sa tiež na použitie v stacionárnych dieselagregátoch. Umožňuje použitie vykurovacích olejov v stacionárnych motoroch. Prísada bola testovaná v motoroch preplňovaných turbodúchadlami.

20 l
Pro-Line Super Diesel Additiv K

Na priame pridávanie do nafty v nádrži vozidla. Prísada je plne kompatibilná so všetkými bežnými naftami a bionaftami. 1 l prísady stačí na 500 litrov nafty (dávkovanie 1:500). K zmiešaniu s naftou dôjde samovoľne. Vynikajúci pre trvalé používanie pri každom tankovaní.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie