Pro-line sprej na elektroniku

7386
Kód produktu7386
Plno syntetický a s plastami sa znášajúci prostriedok v spreji na čistenie a údržbu znečistených elektrosúčiastok. Chráni elektronické súčiastky, ako sú kontakty, pred koróziou vytesňovaním vlhkosti a vody. Roz...Viac informácií
15,98 EUR 13,20 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: streda 26.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Plno syntetický a s plastami sa znášajúci prostriedok v spreji na čistenie a údržbu znečistených elektrosúčiastok. Chráni elektronické súčiastky, ako sú kontakty, pred koróziou vytesňovaním vlhkosti a vody. Rozkladom oxidačných a sirných povlakov znižuje kontaktný elektrický odpor, chráni elektronické súčiastky a zaručuje ich prevádzkovú spoľahlivosť. Nepoškodzuje plastové a gumové súčiastky. Rychleschnúci prostriedok nezanecháva žiadne zbytky a je bez obsahu silikónu.

Pre údržbu, ošetrovanie, čistenie a ochranu všetkých elektrických súčiastok u vozidiel, ako sú zásuvky, svorkovnice, objímky žiaroviek, káblové spojky, relé, rozdeľovače zapaľovania, prerušovače, prepínače, póly akumulátorov, alternátory, poistky, spúšťače, antény apod. Vhodný tiež na mazanie jemných mechanických súčiastok.

400 ml
Pro-Line Elektronikspray

Po aplikácii prostriedku nechať súčiastky cca 10 minút odvetrať, než budú opäť pripojené do elektrického okruhu k zdroju napätia.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie