Pro-line prísada do naftového filtra

20790
Kód produktu20790
Koncentrovaná prísada vyčistí palivový systém a vstekovače. Zaistí ľahšie štartovanie a kľudný chod motora. Chrání celý palivový systém pred koróziou a zlepšuje mazacie vlastnosti motorovej nafty. Zlepšuje rozs...Viac informácií
18,09 EUR 14,95 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Koncentrovaná prísada vyčistí palivový systém a vstekovače. Zaistí ľahšie štartovanie a kľudný chod motora. Chrání celý palivový systém pred koróziou a zlepšuje mazacie vlastnosti motorovej nafty. Zlepšuje rozstrekovanie nafty vďaka čistým tryskám. Usporí pohonné hmoty, zaručuje lepšie spaľovanie a znižuje riziko poškodenia motora.

Vhodné pre všetky dieselové motory. Použiť pri výmene filtra motorovaj nafty. Aplikačné množstvo: 500 ml.
500 ml
Pro-Line Diesel Filter Additiv

Pri výmene filtra motorovej nafty naliať kvapalinu do telesa filtra tak, aby bol celý filter naplnený. Ihneď naštartovať motor, aby sa zabránilo zavzdušneniu palivového systému vzduchovými bublinami. Zvyšok kvapaliny naliať do palivovej nádrže. Použitie prísady môže zabrániť kontaktu s potenciálne karcinogénnou motorovou naftou.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie