Pro-line mazací prostriedok PTFE

7384
Kód produktu7384
Klzný a separačný prostriedok bez obsahu tukov na báze PTFE (teflón, resp. polytetrafluorethylen). Suchý mazací prostriedok neviaže žiadne nečistoty a prach. Zabraňuje vŕzganiu, škrípaniu a zadrhávaniu pohybliv...Viac informácií
20,44 EUR 16,89 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 18.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Klzný a separačný prostriedok bez obsahu tukov na báze PTFE (teflón, resp. polytetrafluorethylen). Suchý mazací prostriedok neviaže žiadne nečistoty a prach. Zabraňuje vŕzganiu, škrípaniu a zadrhávaniu pohyblivých súčiastok a dlhodobo chráni pred opotrebením. Teplotné rozpätie pre použití je od -40 do +250 °C.

Pre mazanie pohyblivých súčiastok, ako sú klzné vodítka, kĺby, posuvné diely, navíjacie mechanizmy bezpečnostných pásov a apod., taktiež ako separačný prostriedok alebo prostriedok pre odstránenie rušivých zvukov k sebe priliehajúcich materiálov, ako sú napr. obklady v interiéri vozidiel. Je vhodný takmer pre všetky materiály. Obzvlášť vhodný je pre oblasti, kde nie je možné používať prostriedky s obsahom oleja alebo silikónu kvôli následnému spracovaniu.
400 ml
Pro-Line PTFE-Pulver-Spray
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie