PRO-LINE KERAMICKÁ PASTA V SPREJI

7385
Kód produktu7385
Pasta pokrýva cca 90 % všetkých bežných aplikovaní. Je vhodná pre mazanie, separáciu a ochranu proti korózii pri extrémne vysokých teplotách a tlakoch. Obzvlášť sa hodí pre veľmi nízke posuvné rýchlosti a/alebo...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: piatok 27.5.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Pasta pokrýva cca 90 % všetkých bežných aplikovaní. Je vhodná pre mazanie, separáciu a ochranu proti korózii pri extrémne vysokých teplotách a tlakoch. Obzvlášť sa hodí pre veľmi nízke posuvné rýchlosti a/alebo kmitavé pohyby. Disponuje nielen vynikajúcou odolnosťou proti teplej a studenej vode, ale aj tiež veľmi dobrou odolnosťou voči kyselinám a luhom. Teplotné rozpätie pre použitie je od -30 do +250 °C, separačný účinok do +1400 °C.

Používa sa k mazaniu vysoko zaťažovaných klzných povrchov všetkých druhov, ako sú šraubové, zástrčné a bajonetové spoje z oceľových a neželezných kovov. Pre oddeľovanie tepelne namáhaných dielov, napr. u spaľovacích motorov, turbín a automobilových brzdových systémov. Ochrana proti korózii na šrauboch, čapoch, kolíkoch, prírubách, vretenách a lícovaných spojoch.
400 ml
Pro-Line Keramik-Spray
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie