Pro-line keramická pasta v spreji

7385
Kód produktu7385
Táto keramická pasta je vhodná na mazanie, uvoľňovanie a ochranu proti korózii pri extrémne vysokých teplotách a tlakoch. Pokrýva cca 90 % všetkých bežných aplikácií mazacích pást v spreji. Zabraňuje poškodeniu...Viac informácií
16,96 EUR 14,02 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: streda 26.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Táto keramická pasta je vhodná na mazanie, uvoľňovanie a ochranu proti korózii pri extrémne vysokých teplotách a tlakoch. Pokrýva cca 90 % všetkých bežných aplikácií mazacích pást v spreji. Zabraňuje poškodeniu pri zabiehaní, trhavým klzným pohybom (Stick Slip efekt), opotrebovaniu a taktiež zadieraniu a studenému zváraniu. Obzvlášť sa hodí pre veľmi nízke posuvné rýchlosti a/alebo kmitavé pohyby. Disponuje nielen vynikajúcou odolnosťou proti teplej a studenej vode, ale aj veľmi dobrou odolnosťou voči kyselinám a lúhom. Uvoľňovací účinok do +1400 °C. Neobsahuje žiadne kovy.

Používa sa na mazanie vysoko zaťažovaných klzných povrchov všetkých druhov, ako sú skrutkové, zástrčné a bajonetové spoje z ocele a neželezných kovov. Na uvoľňovanie tepelne namáhaných dielov, napr. pri spaľovacích motoroch, turbínach a automobilových brzdových systémoch. Ochrana proti korózii na skrutkách, čapoch, kolíkoch, prírubách, vretenách a lícovaných spojoch.

400 ml
Pro-Line Keramikspray

Pred použitím dózu dobre pretrepať!
Ak je striekací nadstavec sklopený, je možná plošná aplikácia prostriedku. Je možné striekať aj s dózou otočenou dnom nahor.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie