Pro-Line čistič sania dieselmotora

5168
Kód produktu5168
Špeciálny prostriedok s obsahom aktívnych rozpúšťadiel a kombináciou vysoko akostných aditív určený na čistenie typického zašpinenia a nánosov v saní a oblasti škrtiacej klapky u dieselových spaľovacích motorov...Viac informácií
18,78 EUR 15,52 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: štvrtok 29.2.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Špeciálny prostriedok s obsahom aktívnych rozpúšťadiel a kombináciou vysoko akostných aditív určený na čistenie typického zašpinenia a nánosov v saní a oblasti škrtiacej klapky u dieselových spaľovacích motorov. Rozpúšťa a odstraňuje všetky mazľavé nečistoty a usadeniny ako je olej, lepivé živice, sadze a pod. Zaručuje funkčnosť pohyblivých dielov a zvyšuje prevádzkovú spoľahlivosť dieselových motorov.

Na čistenie celého systému sania motora. Odporúčané na preventívne použitie pred každou technickou prehliadkou! Vhodné pre vozidlá s AGR ventilom (ventil pre spätné vedenie spalín) a DPF (filter pevných častíc).

400 ml
Pro-Line Ansaugsystemreiniger Diesel

Používať iba v dieselových (vznetových) motoroch!
Nasadenú striekaciu hlavicu z dózy už nesnímať!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie