PRO-LINE ČISTIČ PRIAMEHO VSTREKOVANIA

21281
Kód produktu21281
Moderná prísada do benzínu s technológiou polyetheraminu (PEA). Dosahuje nejvyššieho čistiaceho účinku v palivovom systéme a vynikajúcej  čistoty piestu a spaľovacej komory pomocou aktívneho PEA. Výrazne znižuj...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: piatok 10.2.
H302 - Škodlivý po požití.H315 - Dráždi kožu.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H400 - Veľmi toxický pre vodné organizmy.H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Moderná prísada do benzínu s technológiou polyetheraminu (PEA). Dosahuje nejvyššieho čistiaceho účinku v palivovom systéme a vynikajúcej  čistoty piestu a spaľovacej komory pomocou aktívneho PEA. Výrazne znižuje riziko poškodenia motora vplyvom predčasného zapálenia zmesi pri nízkej motorovej rýchlosti (LSPI).

Vhodné pre všetky osobné automobily s benzínovými motormi.

120 ml
Pro-Line Direkt Injection Reiniger

120 ml obsahu dózy je určené pre 30 – 50 litrov benzínu. Pre ideálny účinok pridávať do benzínu aspom každých 5.000 km. K zmiešaniu s benzínom dôjde samovoľne. OEM doporučenia sa môžu od štandartného dávkovania líšiť. Dodržať pokyny výrobcu!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie