Prísada Motorbike Speed

3040
Kód produktu3040
Prísada Motorbike Speed je moderný prípravok tvorený kombináciou bezpopolových účinných látok, formulovaných podľa najnovších poznatkov z vývoja motorových palív a ich aditív. Vyznačuje sa výbor-nými čistiacimi...Viac informácií
8,23 EUR 6,80 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 6.10.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Prísada Motorbike Speed je moderný prípravok tvorený kombináciou bezpopolových účinných látok, formulovaných podľa najnovších poznatkov z vývoja motorových palív a ich aditív. Vyznačuje sa výbor-nými čistiacimi, dispergentnými, materiálovo-ochrannými vlastnosťami, a vlastnosťami zlepšujúcimi zrýchlenie motocyklu. Zodpovedá požiadavkám súčasných motorov, pohonných hmôt a prevádzkových podmienok. Zaručuje väčší jazdný pôžitok optimalizáciou využitia výkonu motora. Ten lepšie štartuje a predovšetkým má kľudnejší beh.

Prísada do pohonných hmôt pre všetky štvor aj dvojtaktné benzínové motory.
150 ml
Motorbike Speed Additive

Prísadu pridať do palivovej nádrže. Optimálny účinok nastáva po pridaní pri každom tankovaní. Prísada je znášanlivá so všetkými druhmi benzínu. Obsah dózy 150 ml stačí až na 20 l benzínu.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie