Prevodový tekutý tuk Meguin LP00

8438
Kód produktu8438
Prevodový tekutý tuk na báze mydiel lítia s vysoko účinnými súbormi aditív a tiež s vysokotlakovými (EP) a adhéznymi prísadami. Tuk je obzvlášť odolný proti starnutiu a disponuje veľmi dobrými ochrannými vlastn...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Prevodový tekutý tuk na báze mydiel lítia s vysoko účinnými súbormi aditív a tiež s vysokotlakovými (EP) a adhéznymi prísadami. Tuk je obzvlášť odolný proti starnutiu a disponuje veľmi dobrými ochrannými vlastnosťami proti korózii a opotrebovaniu. Špeciálne vysokotlakové prísady zaisťujú jeho použitie v prevodovkách aj pri vysokom povrchovom tlaku na ozubenie. Teplotný rozsah pri použití: -30 °C až +120 °C.

Prevodový tekutý tuk Meguin LP00 sa hodí obzvlášť na mazanie bežne zaťažených ozubených prevodov a spojok s nízkymi až normálnymi otáčkami. Je vhodný aj pre prašné a vlhké pracovné prostredie. Možno použiť v prevodovkách, v ktorých sa používajú polotekuté mazivá.

5 kg
Meguin Getriebefließfett LP00
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie